Szukaj

Dlaczego warto?

Nadmuch wełny skalnej jest najlepszą metodą izolacji wszędzie tam, gdzie kształt izolowanej przegrody jest nieregularny, trudny do dokładnego zaizolowania lub gdzie liczy się szybkość. Ocieplenie z wełny skalnej wykonywane metodą nadmuchu pozwoli ocieplić np. stropy, podłogi, ściany szkieletowe czy działowe, poddasza i ściany zewnętrzne niezależnie od panującej temperatury otoczenia czy wilgotności, co jest szczególnie ważne w przypadku tych dwóch ostatnich.

GRANROCK SUPER to materiał z wełny skalnej przeznaczony do nadmuchu. Jest on doskonałą alternatywą dla rozwiązań izolacji natryskowych: pozwala ocieplić poddasze wysokiej jakości materiałem izolacyjnym już w 1 dzień, bez względu na porę roku i temperaturę oraz bez konieczności długiego wietrzenia i demontażu istniejącej zabudowy. GRANROCK SUPER w połączeniu z systemem ROCKTECT zapewnia trwałe ocieplenie i regulację wilgotności pomieszczeń.

Izolację wykonuje się przy pomocą maszyny, która wdmuchuje materiał bezpośrednio do przegrody.

Czy wiesz, że wykonania izolacji poddasza metodą nadmuchu potrzebne są zaledwie dwie osoby, co znacząco zmniejsza ilość pracowników zaangażowanych w proces i korzystnie wpływa na cenę?

Wełna skalna jest wyjątkowo odporna na działanie ognia. Jest niepalna i zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia. GRANROCK SUPER posiada najwyższą klase reakcji na ocień, czyli A1, co czyni go jednym z najbezpieczniejszych materiałów izolacyjnych.

a

Chcesz zostać wykonawcą ociepleń GRANROCK SUPER?

Zgłoś się do darmowego programu szkoleń, Twój start z ROCKWOOL!

GRANROCK SUPER to szybkie i nowoczesne rozwiązanie izolacji poddasza użytkowego. To niepalne ocieplenie z wełny skalnej, wykonywane metodą wdmuchiwania.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Pri veritus appetere efficiendi ad, congue ubique dicunt eu vis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Pri veritus appetere efficiendi ad, congue ubique dicunt eu vis.

  Nasi Doradcy Techniczno-Handlowi odpowiedzą nawet na najbardziej złożone pytania.  Kontakt

  ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.
  ul. Kwiatowa 14 66-131 CIGACICE

  +48 68 385 02 50

  kontakt@rockwool.pl

  Formularz zgłoszeniowy do programu szkoleniowego