Szukaj
a

Formularz zgłoszeniowy do programu szkoleniowego

  Program w tym roku adresujemy do wykonawców, którzy działają już w branży budowlanej i pokrewnych, mają firmy, ale poszukują nowych szans na rozwój, zwiększenie dochodów, poszerzenie usług.  Takim planom sprzyja program dofinansowania termoizolacji Czyste Powietrze, ponieważ działa już zwiększona pula dotacji na izolację domów jednorodzinnych. Szkolenie adresujemy do wykonawców, którzy mają założoną firmę, wykonują izolacje budowlane, murują, tynkują, ale nie znają izolacji nadmuchowej, bądź pracują z innym materiałem izolacyjnym. Z doświadczeń edycji programu z ubiegłego roku wynika, że przy naszym wsparciu uczestnicy szkolenia mogli wejść od razu z usługą w rynek.

  Technologia izolacji nadmuchowej wełną skalną jest nowoczesna, szybka, oszczędna, bo nie strat materiału i czysta – nie ma odpadów po zakończonej pracy. Od stycznia 2023 roku zmiany w programie Czyste Powietrze, który dofinansowuje m.in. termoizolację w domu jednorodzinnym ma nowe korzystne rozwiązania finansowe. Po pierwsze, właściciel domu jednorodzinnego może uzyskać na termoizolację znacznie wyższe kwoty dotacji niż dotąd, bo od 33 do 70 tys. zł. Po drugie, są dotacje, które obejmują prefinansowanie na poziomi 50 proc. całego dofinansowania i te pieniądze trafiają do wykonawcy, po podpisaniu umowy z właścicielem domu. Termoizolacja i naprawa izolacji już istniejącej plus dofinansowania w sytuacji rosnących kosztów ogrzewania domu, wspierają zapotrzebowanie m.in. na szybkie usługi poprawiające efektywność energetyczną budynków.

  Jestem w stanie zaizolować jedno poddasze w ciągu jednego dnia w średniej wielkości domku. Wystarczy mi tylko pomocnik do podawania materiału i włączania maszyny, więc nie mam problemu z zatrudnieniem ludzi. A klienci cenią sobie, że mają naturalną, niepalną izolację na poddaszu. Same plusy.

  – mówi nasz wykonawca, który izoluje GRANROCKIEM SUPER od trzech lat.

  Szkolenie zakończy test z wiedzy i wręczenie dyplomów zakończenia. Zapewniamy wyżywienie i noclegi w hotelu na czas programu szkoleniowego.

  Nasi Doradcy Techniczno-Handlowi odpowiedzą nawet na najbardziej złożone pytania.  Kontakt

  ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.
  ul. Kwiatowa 14 66-131 CIGACICE

  +48 68 385 02 50

  kontakt@rockwool.pl

  Formularz zgłoszeniowy do programu szkoleniowego